Hakkımızda

Funny Pazarlama 2003 yılında Türkiye perakende sektöründe yaşanacak hızlı değişimi “gıda sektörünün marketing satışlarına yöneleceği” öngörüsü ile müteşebbis alt yapısını sağlam koşullarda hazırlayarak ticaret yapısında uyguladığı değişiklikler üzerine üretici firma olarak pazarda yerini almıştır. Dünyada çok uzun yıllardır uygulanmakta olan PL (Private Label) uygulamalarının Türkiye’deki boşluğunu değerlendirerek, üretici kimliği ile zincir mağazaların tercih ettiği ilk PL üreticisi olmuştur.

Türkiye'nin ilk PL marketi olan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.'nin Türkiye genelindeki 6710* mağazası ile; Fas 430* mağazası ve Mısır BİM'in mağazalarına söz konusu ürünlerimizi, BİM Özel Markalarının altında,tedarik zincirinde kısa sürede ilk sırada yerini almıştır.

PL (Private Label-Özel Marka) sektöründe Türkiye'deki en kapsamlı hizmeti veren şirketimiz, müşteri talepleri doğrultusunda profesyonel kadrosu ile ambalaj dizayn, grafik tasarım, ambalaj baskı ve denetim,ürün ar-ge v.b. hizmetleri sunmaktadır. Özellikle gelişmekte olan yakın pazarlar için ihracat potansiyelimizi arttırmak amaçlı çalışmalara başlanmış olup, iç ve dış müşterilerimizin markamız Funny Nuts ve PL (Private Label) taleplerine cevap verebilmek amaçlı ticari çözüm hizmetleri profesyonel kadrolarımızca verilmektedir.